Maaike zoekt: Een Huurwoning / Appartement in Tilburg
- Huurwoning / Appartement
- Min. 50 m2
- Vrouw
- Per direct
Beste heer/mevrouw,
Wij zijn Lenny en Maaike en wij zijn op zoek naar een leuk plekje om te wonen.
Tilburg heeft ons hartje gepakt en de stad voelt voor ons echt als thuis; we hebben hier onze vrienden, carrières en ons sociale leven opgebouwd. Dat maakt het voor ons vanzelfsprekend om hier te blijven wonen.
Even wat kort over ons en onze financiële situatie: Lenny werkt als Head of Creative SocialFind, waar hij later dit jaar zal intreden als partner. Momenteel verdient hij €3.207,60 bruto per maand. Daarnaast kan hij met het spaargeld dat hij heeft gespaard eventueel al het eerste jaar aan huur direct afrekenen, mocht dat een voorkeur hebben qua financiële zekerheid. Maaike is afgestudeerd psycholoog en is nog bezig met haar Master in Leuven, maar zal na de zomer beginnen met werk. Haar inkomen bestaat nu uit een studiefinanciering van €1.240 maar haar startsalaris bedraagt tussen de €4.000 en €6.000. Maaike woont op dit moment tijdelijk voor de studie in Leuven maar moet 1 augustus haar appartement uit. De tijd begint voor ons dus flink te dringen en we hopen dan ook dat u ons deze wilt geven.
Beiden vinden we een goede communicatie met de verhuurder belangrijk. Dit kunt u ook bij onze vorige huurders opvragen. We nemen onze verantwoordelijkheden serieus en gaan zorgvuldig met een woning om. We houden beiden van een schoon en opgeruimd huis.
We zijn enthousiast om een plek te vinden waar we ons thuis kunnen voelen en hopen dat deze woning dat voor ons kan zijn. Mocht u aanvullende informatie nodig hebben of ons willen ontmoeten, dan staan we daar graag voor open.
Ik hoop dat u ons de kans kan geven om even kort kennis te maken en eventueel een bezichtiging in te plannen. Bij voorbaat dank!
Met vriendelijke groet,
Lenny Hoevenaars
Maaike Visser
Algemene informatie: | Maaike |
Vrouw, 24 jaar |